CHP Il Genel Meclis üyelerinden Gündoğdu’ya “hayırlı olsun” ziyareti

19
CHP Il Genel Meclis üyelerinden Gündoğdu’ya “hayırlı olsun” ziyareti

Kırklareli CHP Il Genel Meclis Üyeleri, CHP Il Başkanı Vecdi Gündoğdu’ya hayırlı olsun ziyareti düzenledi.

Vecdi Gündoğdu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve şunları kaydetti; " Öncelikle Il Genel Meclis üyelerime teşekkür ediyorum. 24 Ocak tarihinde bir seçim geçirdik. Il Başkanlığı yarışı oldu. Il Başkanlığı yarışında da yeni Yönetim Kurulu Yeni Il Başkanı belirlendi. Bizleri yalnız bırakmayan, seçimlerde de yanımızda olan Il Genel Meclis Üyelerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Il Yönetim Kurulu adına da teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte hem diğer Belediye Meclis grubu hem Il Meclis grubunun Kırklareli’ne sosyal katkıda bulunacağına inanıyorum. Zaten Il Genel Meclis grubumuzun seçildiği günden bu güne kadar geçen süreç içerisinde yapmış oldukları çalışmalar ve Kırklareli Halkına verdikleri hizmetler son derece önemlidir." dedi.

Bunun üzerine Il Genel Meclis Başkanı Tuna Soykan; "Değerli arkadaşlar bugün hayırlı olsuna geldiğimiz Il Yönetim Kurulu içinde uzun zamandır hizmet veren arkadaşlar olduğu gibi çiçeği burnunda olan üyelerimiz de var. Onlara görevlerinde başarılar diliyorum. Il Genel Meclisi Grubu’nun Başkanı Il Başkanıdır. Dolayısıyla Grup toplantılarımızda Il Başkanımızla birlikte görev alıp, toplanıp o doğrulta karar almaktayız. Şu ana kadar CHP grubu göreve geldiğinden beri parti ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Cumhuriyet Halk Partisi grubu Atatürkçü, Cumhuriyetçi, Laikçi ülke, Çağdaş Demokrasi doğrultusunda hizmet vermektedir. Ve bu hizmet devam edecektir" dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here