Vize Belediyesi Sultanlar Yolu Yürüyüşçüleri’ni ağırlayacak

10
22 Eylül-8 Ekim 2011 tarihleri arasında yeni bir yürüyüş grubu ile Sultanlar Yolu Türkiye ayağında yürüyüş planlandı. Planlanan yürüyüş kapsamında Kırklareli’nin Vize Belediyesi yürüyüşçüleri 29 Eylül 2011 Perşembe günü ağırlayacak.
HABER MERKEZİ 
Yapılacak olan ağırlama ile ilgili olarak Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz; “Yürüyüş grubu; Kapıkule-Eskikadın-Edirne-Demirhanlı-Kırklareli- Pınarhisar-Vize-Çakıllı Köyü- Saray-Çerkezköy- Çatalca- Tahtakale-Altınşehir- Eyüp Sultan ve Topkapı Sarayı güzergahlarında yürüyüşlerini gerçekleştirecekler. Yılın belirli dönemlerinde Sultanlar Yolu yürüyüşçülerini ilçemizde ağırlamak bizim için ayrı bir gurur. 
Sultanlar Yolu Yürüyüşçülerini Geçmişiyle Başkent, Tarihiyle Kalekent, Dokusuyla Müzekent, Bozulmamış Doğasıyla Doğakent olan  ilçemizde karşılamaktan ve misafir etmekten memnuniyet duymaktayız. Hollanda’dan İstanbul’ a kadar uzanan  Uluslararası yolda Vize İlçesi tarihi ve doğal güzellikleri ile önemli bir yerdir. Yılın belirli dönemlerinde ilçemizde olan Sultanlar Yolu’nu bu yıl da 29 Eylül 2011 Perşembe günü ilçemizde ağırlayacağız. Tüm yürüyüşçülere iyi yolculuklar diliyorum” dedi. (s)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.