Trakya Kent Konseyi Birliği Kırklareli’de toplandı

14
Trakya Kent Konseyi Birliği Yürütme Kurulu Toplantısı Kırklareli Kent Konseyi’nin ev sahipliğinde yapıldı.
HABER MERKEZİ
19 Şubat 2013 Salı günü saat 10.00’da Kırklareli Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Trakya Kent Konseyi Birliği Başkanı ve Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Levent Gündoğdu, Birlik Yürütüme Kurulu üyeleri; Çorlu Kent Konseyi Başkanı Ramadan Cesur, Silivri Kent Konseyi Başkanı Kadir Baran, Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Münür Saygın, Babaeski Kent Konseyi Başkanı İsmet İlteralp, Uzunköprü Kent Konseyi Başkanı Zakir Budaycı, Edirne Kent Konseyi Başkanı Özer Demir ile Kent Konseyleri Genel Sekreterleri katıldı.
Kırklareli’de yapılan Trakya Kent Konseyi Birliği Yürütme Kurulu Toplantısı’nda bir konuşma yapan Birlik Başkanı ve Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Levent Gündoğdu, bir önceki toplantıyı değerlendirdiklerini söyledi.
Gündoğdu; “23 Kent Konseyi’nin bir araya gelerek Trakya Kent Konseyi Birliği’ni kurduk. Bizler Trakya’yı atıl hissetmeye başladığımız için kenarda bırakılmış olarak hissetmeye başladığımız için Trakya Kent Konseyi Birliği’ni kurduk. Hep beraber birleşmiş halde birlikte hareket ederek çözme çabası içerisindeyiz. Yaklaşık 2 yıldır çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonra da hızla devam edecek” dedi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here