Saray Bosna yolcusu kalmasın

8
* Nişikli Turizm tarafından Bosna Hersek’e düzenlenen TUR’lara ilgi büyük. Firma Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Nişikli; “Her Trakyalı vatandaşın hayatında en az bir kere de olsa Bosna-Hersek’e gitmesini öneririm” diyor.
Şenol Goncagül
Özel Haber
NİŞİKLİ TURİZM, hizmetlerine kattığı TUR DÜZENLEME Faaliyetleri çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışı turları ile büyük ilgi ve katılım görüyor.
* Bosna-Hersek Turları unutulmuyor
Nişikli Turizm Firması tarafından sürekli olarak düzenlenen ve 4 günlük bir süreyi içeren SARAY BOSNA TURLARI, gidenlerin bir kez daha gitmesini sağlıyor! 4 gün süren tur çerçevesinde; Bulgaristan üzerinden geçilerek, Saray Bosna’ya varılıyor. Kentteki 4 yıldızlı bir otelde konaklama yapılırken, bu harika yerlerde tarihi ve kültürel varlıklar geziliyor. Cenneti andıran doğası ile de tura katılanları büyüleyen Saray Bosna turunda, 2 gün yol, 2 gün de gezi yer alıyor.
* Beklenenden büyük ilgi oldu
Kendi kökenlerinin de aslen Yugoslavya olduğunu belirten Nişikli Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Nişikli; “Bizim aile olarak kökenimiz balkanlar. Yani, eski Yugoslavya. Merhum ağabeyimiz Nurettin Nişikli ile birlikte böyle bir tur düşündük. Büyük te ilgi gördü. Bir giden bir daha gitmeyi istiyor. Burada, büyük soykırımlar yapıldı. Zulümler yaşandı. Bunların ve yüzlerce yıl buraları adalet ile yöneten Osmanlı’nın izleri var. Eğer, bugüne kadar buraları hiç görmediyseniz, mutlaka önemli bir kayıptasınızdır demek” dedi.
* Sektörel talepler de var
Düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı turlarla ilgili olarak, farklı kesimlerden ve farklı taleplerinde gelmekte olduğunu belirten Muhsin Nişikli; “Mesela, bir kuruluştan teklif geliyor. Diyorlar ki; bu turda tamamen bizim kuruluşumuzun çalışanları olsun. En az 40 kişi olmak kaydıyla, bu türden talepleri de kabul edebiliyoruz. Yurtdışı turlarında, yeşil pasaport sahibi olanların vize ödememelerinden dolayı önemli avantajları oluyor. Vize gerekenlerin de, vizelerini alıyoruz. Önümüzdeki eylül ayında da bir İtalya gezimiz olacak. Daha şimdiden büyük talep geliyor” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.