Sakızköylüler Sosyal Oluşum Derneği’nin yemeği büyük ilgi gördü

26
Lüleburgaz Sakızköylüler Sosyal Oluşum Derneği (SASOD) tarafından düzenlenen dayanışma yemeği büyük ilgi gördü.

 

Vahit İŞBAŞARAN
LÜLEBURGAZ

Ezgi Resort Hotel’de gerçekleştirilen dayanışma yemeğine katılanlar gönüllerince eğlenerek hoş bir vakit geçirdiler.
Dayanışma yemeğinde konuşan Sakızköylüler Sosyal Oluşum Derneği (SASOD) Başkanı Kadir Solak " Saygıdeğer konuklarımız, sizleri aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Derneğimizin amaçları arasında üniversite öğrencilerimize burs vermek, yardıma muhtaç vatandaşlarımıza da yardım sağlamaktır. Bu geceden elde edeceğimiz gelir ile  üniversitede okuyan yavrularımıza burs vereceğiz. Yapacağımız çalışmalarda bize destek olacağınıza inanıyorum. Katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim"dedi.
Sakızköylüler Sosyal Oluşum Derneği’nin Denetleme Kurulu Başkanı İsmail Bağlar’da konuşmasında şunları söyledi.
"Sakızköy’ lüler olarak, çağdaş dünyamızdaki yerimizi almak istiyoruz. Derneğimiz partiler üstüdür. Hiçbir partiye ne yakınız, nede uzağız.Burada bunun en güzel örneğini yaşıyoruz. Sakızköy’e minnet borcumuz olduğuna inanıyoruz. Sakızköy’ lüler arasında gönül birliğini sağlamak istiyoruz. Sakızköy’e ve Sakızköy’lülere yardım etmek istiyoruz. İyi ve güzelin yanındayız. Birçok projelerimiz var. Bunları hayata geçirebilmek için yardımınıza ihtiyacımız var. Hayırseverleri derneğimize yardıma davet ediyoruz. Derneğimize sahip çıkalım."
Sakızköy Belediye Başkanı Naci Tarım’da yaptığı konuşmada, geceye katılarak destek olanlara teşekkür ederek, dernek çalışmalarına destek verilmesini istedi.
SASOD’un dayanışma yemeğine AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı  Sevilay Can, CHP İlçe Başkanı Zevcan Açar ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Kırklareli milletvekili aday adayları Turabi Kayan ve Mehmet Kesimoğlu, MHP İlçe Başkanı Serhat İskender ve yönetim kurulu üyeleri ile milletvekili aday adayı Armağan Ayyıldız, Lüleburgaz İş Adamları Derneği Başkanı (LİAD) Başkanı Cengiz Konca  ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here