Resim Yarışması’nın 1’ncisi Cumhuriyet İlköğretim’den

11
* Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü ile Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen “Ağız ve Diş Sağlığı” konulu Resim Yarışması’nda dereceye giren eserler belirlendi.


HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü ile Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Ağız ve Diş Sağlığı” konulu Resim Yarışması düzenlendi. Kırklareli merkez ilçe ile bağlı köylerindeki İlköğretim Okulları’nda eğitim ve öğretim görmekte olan öğrencilerin katıldığı yarışmaya katılan eserler 01 Aralık 2009 Salı günü İl Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildi.
Yapılan değerlendirme sonucunda; 1’nciliği Kırklareli Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencisi Deren Ertaş, 2’nciliği Atatürk İlköğretim Okulu’ndan Tuğçenur Toku, 3’ncülüğü de Ahmet Yener İlköğretim Okulu’ndan Tarık Korkmaz kazandı.
Cumhuriyet İlköğretim Okulu bahçesinde düzenlenen tören ile yarışmada 1. olan Deren Ertaş’a ödülleri Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Kerem Mehmet Irmak tarafından verildi. Yarışmada 2’nci olan Atatürk İlköğretim Okulu’ndan Tuğçenur Toku’ya bugün saat 08.30’da, 3’ncülüğü kazanan Ahmet Yener İlköğretim Okulu’ndan Tarık Korkmaz’a ise yarın saat 08.30’da okullarında düzenlenecek olan tören ile ödülleri verilecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here