PTT’den Anneler Günü’ne Özel Kampanya

9
“Bu hafta Annelere sevgi taşıyoruz”

* Kırklareli PTT Başmüdürü Servet Önder Anneler Günü’ne özel bir kampanya düzenlediklerini bildirdi.
HABER MERKEZİ
PTT olarak 9 Mayıs Anneler Gününe için “Ona Kalbini Gönder” adlı bir mektup kampanyası başlattıklarını belirten Kırklareli PTT Başmüdürü Servet Önder şunlar kaydedildi;
“Hizmetlerini, çağdaş, güvenli, süratli, hesaplı ve tüm vatandaşlarımıza müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak sunma gayreti içerisinde olan PTT hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
Kuruluşumuz 09 Mayıs 2010 Anneler Günü için "Ona Kalbini Gönder" mektup kampanyası düzenlemiştir. Söz konusu kampanyaya ait zarf ve mektup kağıdı tüm PTT iş yerlerimizde müşterilerimize ücretsiz olarak verilecek olup, siz değerli müşterilerimize bu kampanya kapsamında sadece 0,80 TL gönderme ücreti karşılığında Anneler Gününü değişik bir şekilde kutlama imkanı sunmaktayız.
Ayrıca 03-08 Mayıs 2010 tarihleri arasında göndereceğiniz Anneler Günü Kargolarınız % 10 indirimli olarak kabul edilecektir. PTT Bu güne kadar olduğu gibi bundan böyle de hizmetlerini halkımıza en iyi şekilde sunma gayreti içerisinde olacaktır. Tüm halkımızın “Anneler Günü”nü yürekten kutluyorum.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.