PTT Başmüdürü Kenan Çınar gazetemize iadei-i ziyarette bulundu

24
Kırklareli PTT Başmüdürü Servet Önder’in 5 yıllık görev süresini doldurarak Kastamonu PTT Başmüdürlüğü atanmasının ardından, yerine atanan Iğdır PTT Başmüdürü Kenan Çınar’ı gazetemize iade-i ziyarette bulundu.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli’ne gelerek 03 Ağustos 2011 Çarşamba günü görevine başlayan Kenan Çınar’ı Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak ziyaret bulunup görevinde başarılar dilemiştik. Başmüdür Çınar’da 27 Aralık 2011 Salı günü saat 11.00’de gazetemize gelerek iade-i ziyarette bulundu.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt, Genel Koordinatörümüz Yasin Şendir ve Muhabirimiz Savaş Eskici tarafından ağırlanan Kırklareli PTT Başmüdürü Kenan Çınar ile samimi bir sohbet gerçekleştirdik. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt, Başmüdür Kenan Çınar’a gazetemiz hakkında bilgiler verdi.  
Başmüdür Çınar’da Kırklareli’ni ve insanlarını çok beğendiğini, burada görev yapmaktan son derece memnun olduğunu belirtti. Çetin, bundan sonra hizmetlerine Kırklareli’de de devam edeceğini belirtti. 
* Kenan Çetin kimdir? 
1959 yılında Erzurum’da doğan Çetin, İlk ve Ortaöğrenimi’ni Erzurum’da, Lise Öğrenimi’ni ise Gümüşhane’de tamamladıktan sonra girdiği Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümü’nü bitirerek 1981 yılında mezun oldu.   1984 yılında Erzurum PTT’sinde memur olarak memuriyet hayatına başlayan Çetin burada şeflik, amirlik ve müdürlük yaptıktan sonra 2004 yılında Erzurum PTT Başmüdürü oldu. Bu görevini 2006 yılına kadar sürdüren Çetin, 03 Nisan 2006 tarihinde Iğdır PTT Başmüdürlüğü görevine getirildi.  
Kırklareli PTT Başmüdürü Servet Önder’in 5 yıllık görev süresini doldurarak Kastamonu PTT Başmüdürlüğü atanmasının ardından, Kenan Çetin 30 Haziran 2011 tarihinde Kırklareli PTT Başmüdürlüğü görevine atandı. 03 Ağustos 2011 Çarşamba günü Kırklareli’deki görevine başlayan Kenan Çetin evli ve 1’i kız, 2’si erkek olmak üzere 3 çocuk sahibi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.