Minsolmaz’dan seçim ziyaretleri

32

Kırklareli AK Parti Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz seçim çalışmalarına gerçekleştirdiği ziyaretlerle devam ediyor.
5 Mart Çarşamba günü saat 11.00’da Kırklareli Ziraat Odası’nı ziyaret eden AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Minsolmaz, oda çalışmalarını hakkında bilgi aldı ve seçim çalışmalarından bahsedip hizmet için aday olduğunu ifade etti. Ardından günün ikinci ziyaretini de Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ne gerçekleştirdi.
Kırklareli’nde belediyeye aday olan AK Parti Adayı Selahattin Minsolmaz, 5 Mart 2014 Çarşamba günü seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştirdi. Günü iki ziyaretle değerlendiren AK Parti adayı ve ekibinin ziyaretlerinde fikirler ve projeler masaya yatırıldı.
Ziraat Odası ziyareti
AK Parti Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz’ın 5 Mart 2014 Çarşamba günü ile ziyaretinde adres Ziraat Odası oldu. Ziraat Odası Başkanı Ekrem Şaylan ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı Minsolmaz ve ekibi fikir alışverişi yaptı. Görüşmede oda faaliyetleri konuşulurken Minsolmaz da yaklaşan yerel seçim çalışmalarından bahsedip hizmet için aday olduğunu ifade etti. Belediye Başkan Adayı Minsolmaz, “Burası elbette siyasi bir kurum değil. Aranızda farklı partilerden isimler de vardır. Ancak biz parti gözetmeksizin hizmet için geldik” dedi. Ziraat Odası’nda toplantının ardından gerçekleşen ziyarete oda yöneticileri katıldı. Ziraat Odası Başkanı Ekrem Şaylan “Kapılarımız herkese açık” dedi.
İkinci adres Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği
Seçim çalışmalarında ikinci ziyarette adres Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olan AK Parti Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz’ı Başkan Ali Dermenci makamında kabul etti. Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Dermenci, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip yönetim kurulunda yer alan isimlerle ziyareti kabul etti. Birlik çalışmalarından bahsedip, küpeleme ve Kırklareli nüfusu konularına değindi. Birlik faaliyetlerinin ardından Minsolmaz, Başkan Dermenci ve yönetim kurunla ziyareti kabul etmelerinden dolayı teşekkür etti. Belediye Başkanlığına aday olan Minsolmaz, bu ziyarette de proje ve fikirlerini paylaştıktan sonra ziyaretlerini tamamlamış oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here