“Maddi ve manevi olarak her zaman destek olacağım”

17
Keşanspor Kulübü yöneticileri Keşan Belediyesi’ni ziyaret etti ve Keşan Belediye Başkanı O. Dr. Mehmet Özcan’a, isminin yazılı olduğu forma hediye etti. 
HABER MERKEZİ
Keşanspor Kulübü yöneticileri Keşan Belediyesi’ni ziyaret etti ve Keşan Belediye Başkanı O. Dr. Mehmet Özcan’a, isminin yazılı olduğu forma hediye etti. 
Keşan Belediyesi’ne gelen; Keşanspor Kulübü Basın Sözcüsü Oya Pınar, Genel kaptanlar; Nejat Çabuk ve Ayhan Özkaynak, makam odasında Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan tarafından karşılandı. 
Ziyarette konuşan Keşanspor Kulübü Basın Sözcüsü Oya Pınar; “Keşan Belediye Başkanımız her zaman sporun ve sporcunun yanında. Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyoruz. O bizim yanımızda olduğu müddetçe bizler her zaman savaşmaya devam edeceğiz” dedi.
Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan da gençlerin spora yönlendirmek için belediye olarak her zaman ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini, maddi ve manevi olarak kulüplere her zaman destek olduklarını dile getirdi ve spor kulüplerinin ilçenin tanıtımında önemli bir yeri olduğunu söyledi. 
Keşanspor Kulübü yöneticileri, konuşmaların ardından Başkan Özcan’a isminin yazılı olduğu Keşanspor forması hediye etti ve Özcan’ın bu formayı Keşanspor’un maçlarında giymesini istedi. Özcan da hem ziyaret hem de forma nedeniyle Keşanspor Kulübü yöneticilerine teşekkür etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.