Madalyalı Taekwondocular’dan Spor Şube Müdürü Ümmühan Bulut’a ziyaret

18
Tekirdağ’da 20-25 Haziran 2011 tarihlerinde yapılan “Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda Kırklareli’ni temsil eden Ergin Spor Kulübü’nün Madalyalı Sporcuları Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ümmühan Bulut’u ziyaret etti.
HABER MERKEZİ 
61 İl’den 1754 sporcunun katılımı ile 20-25 Haziran 2011 tarihlerinde Tekirdağ Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen “Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda Kırklareli’ni temsil eden Ergin Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Üyeleri, dereceye giren sporcular ve velileri Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ümmühan Bulut’u ziyaret etti.
29 Haziran 2011 Çarşamba günü saat 15.00’te gerçekleşen ziyarette Spor Şube Müdürü Ümmühan Bulut;  Kulüp Başkan Yardımcısı İrfan Özeklioğlu, Genel Sekreter Faruk Ceylan, Mali Sekreter Gökhan Yeşil, Üye Savaş Eskici, 45 Kilogram’da Türkiye 1’ncisi Seray Oğuz, 45 Kilogram’da Türkiye 2’ncisi Fatma Zehra Karabağ ve 27 Kilogram’da Türkiye 3’ncüsü olan Ece  Ateşova ile velileri sıcak bir ortamda karşılayarak alınan başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Şampiyonada alınan bu başarıların tesadüf olmadığını belirten Başkan Yardımcısı İrfan Özeklioğlu; “Çalışmalarımızın karşılığını bizleri son derece memnun etti. Sporcularımızın çoğunluğu ilk defa böyle bir turnuvaya katıldılar Buna rağmen canla başla ilimizi temsil etmek için vargüçlerini ortaya koydular. Sporcularımız ilimizi ve kulübümüzü başarı ile temsil etmiştirler. Diğer sporcularımızda ilimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek için mücadele ettiler. Sizlere bizlere göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Spor Şube Başkanı Ümmühan Bulut’ta alınan bu başarıların sevindirici olduğunu belirterek; “Sizleri ilimizi başarı ile temsil etmenizden dolayı kutluyorum. Bizler Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak her zaman spor yapan gençlerimizin yanında olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Alınan bu başarılar bizleri çok memnun etmiştir. Bu başarının kazanılmasında sizlerin her zaman yanınızda olan ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ailelerinizi de kutlarım” dedi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here