Kırklarelispor kendi evinde berabere kaldı

21
Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Kırklarelispor, 17. haftada mücadelesinde 26 Aralık 2010 Pazar günü Orhangazispor’u kendi evinde ağırladı.

Kırklarelispor; “1) Hasan Kaya, 2) Osman Alptekin, 3) Göksel Ergün, 4) Hasan Can Özkan, 5) Taner Aras, 6) Vedat Karadağ, 7) Emrah Uçar, 8) Hüseyin Akoğlu, 9) Hasan Bal 10) Deniz Sert, 11) Ufuk Muhtar Yedekler; 12) Cemal Şahin, 13) Korhan Kılıç, 14) Caner Yalçın, 15) Hasan Erdi Arslan, 16) İnan Doğan 17) Yusuf Koray Umur, 18) Emre Danışan
Orhangazispor; 1) Onur Kapancıgil, 2)Mustafa Demir 3) Niyazi Erdem 4) Kamil İçer, 5) Mesut Gün 6) İrfan Şişova, 7) Mahir Kemal atkı, 8) Erman Erten, 9) Devrim Kılıç 10) Serhan Karahan, 11) Mahmut Ortak Yedekler; 12) Ömer Can, 13) Murat Kefelp, 14) Yiğit Oruç, 15) İlhan Faruk Güler, 16) Aytaç Deniz, 17) Barış Çiçek, 18) Samet Çetin Budak
Hakem; Murat Saraç, Yardımcı Hakemler; Fikret Aras ve Serdar Gezgin, Dördüncü Hakem; H. Emre Çelimli
HABER MERKEZİ
Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Kırklarelispor, 17. haftada mücadelesinde 26 Aralık 2010 Pazar günü Orhangazispor’u kendi evinde ağırladı. Saat 13.30’da Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşen karşılaşmayı izlemeye gelenler arasında Kırklareli Valisi Muammer Muşmal, Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Bingöl ve Kırklareli İl Emniyet Müdür M. Behzat Cambazoğlu vardı.
Her iki takım oyuncuları hazırlıklarını tamamlayıp sahaya çıkarak seyircileri selamladılar. Havanın yağışlı olması ile birlikte zeminin kayganlaşması her iki takımada zora anlar yaşattı. Karşılaşmanın ilk düdüğü ile birlikte karşılaşmaya konuk ekip Orhangazispor başladı. İlk yarının ilk dakikalarında Kırklarelispor etkili ataklar yaparak seyircisini heyecanlandırdı. Bu heyecan fazla sürmeden 19. dakikada 10 Numaralı oyuncu Deniz Sertin attığı muhteşem gol ile sevince dönüştü. Karşılaşmanın ilk yarısı bu skor ile sona erdi. Mücadelenin ikinci yarısında Kırklarelispor rakip takıma ne kadar yüklense de sonuç almada başarı sağlayamadı. İkinci yarının ortalarında etkili ataklar ile gole çok yaklaşan Kırklarelispor aradaki farkı açamadı. Mücadelenin 69. dakikasında kontra atağa çıkan Orhangazispor oyuncuları 11 Numaralı Mahmut Ortak’ın attığı gol ile eşitliği yakaladı. Bu dakikalardan sonra daha etkili bir oyun sergileyen Kırklarelispor 1-1’lik eşitliği bozamadı ve mücadele bu skor ile sona erdi. (c.s.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.