Kırklareli Söyleşileri’nin 2’ncisi Cumartesi günü yapılacak

14

Kırklareli Valiliği ile Kırklareli Üniversitesi tarafından “Geçmişten Geleceğe Kırklareli” Projesi kapsamında ilki 20 Ocak 2010 Çarşamba günü gerçekleştirilen Kırklareli Söyleşileri’nin 2’ncisi 27 Şubat 2010 Cumartesi günü saat 15.00’te düzenlenecek.

HABER MERKEZİ

Kırklareli Kültür Merkezi’nde yapılacak olan ve ardından bir sempozyumun gerçekleştirileceği söyleşiye konuşmacı olarak Prof. Dr. Mete Tunçay katılacak. Kırklareli halkının yoğun bir ilgi gösterdiği “Geçmişten Geleceğe Kırklareli” Projesi kapsamında gerçekleştirilen Kırklareli Söyleşileri’nin 1’ncisinde olduğu gibi 2’ncisinde de “Üniversite ve Şehir” konusu ele alınacak.
Yapılacak olan söyleşide Üniversite’nin Kırklareli’ne neler kazandırdıkları, bundan sonra da nelerin yapılmasının gerek olduğu tartışılacak. Kırklareli ve Üniversite için büyük bir beyin fırtınasının yaşanacağı, katılımcıların soru ve önerileri ile Kırklareli’ne büyük katkı sağlanacağı 27 Şubat 2010 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Kırklareli Söyleşileri’ne tüm Kırklareli halkı ücretsiz olarak katılabilecek. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here