Kılıçdaroğlu Kırkpınar’da Edirne’ye geliyor

16
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne İl Başkanı Nejat Gencan; ”Son günlerde genel başkanımız Edirne’ye gelmeyecekmiş gibi bir hava estirilmeye çalışılıyor, geçen toplantıda da demiştim, genel başkanımız Kırkpınar’da kentimize gelecek” dedi.

Gencan, CHP İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumartesi günü Edirne’nin ilçelerini ziyaret edeceğini belirtti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu Edirne’de ağırlayacak olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Gencan, şunları söyledi:
”Genel Başkanımız Keşan, Uzunköprü, İpsala ve Meriç ilçelerini ziyaret edecek. Gezi programına Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Sekreter Önder Sav, Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Süha Okay, Haluk Koç, Umut Oran, Genel Sayman Faik Öztırak, Merkez Yönetim Kurulu üyesi Süheyl Batum, Berhan Şimşek, Parti Meclis üyesi Çetin Soysal, Ali Özpolat ve Trakya milletvekilleri gezi programına katılacak. Genel Başkanımız İlçe belediye başkanlarını ziyaret ettikten sonra Keşan, Uzunköprü ve İpsala’da halka seslenecek. Genel başkanımız gittiği her bölgede vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Buda bizi çok mutlu ediyor. Son günlerde genel başkanımız Edirne’ye gelmeyecekmiş gibi bir hava estirilmeye çalışılıyor, geçen toplantı da da demiştim, Genel Başkanımız Kırkpınar’da kentimize gelecek.”
CHP yönetimi olarak Edirne İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Çetin’den daha çok çalışma beklediklerini ifade eden Gencan, ”İl Genel Meclis üyelerimizin çalışma imkanlarını temin etmedi ve bunu yapmamakta da ısrarcı. İl genel sekreteri kamuda görev yapmış, kamu görevini bilen kişiler olması gerekir. Ama şu anda hiç bir bilgisi olmayan bir genel sekreterle karşı karşıyayız. Bu arkadaşımız siyasi düşüncesini de resmen gittiği yerlerde söylemektedir. Bu arkadaşımız siyaset düşünüyorsa, oturduğu koltuğu bıraksın.”  aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.