Kapıkule TIR Geçiş Belgesi Dağıtım Ofisi ek binası tamamlandı

16
Edirne Ticaret Borsası (ETB) tarafından 1 Ekim’de yapımına başlanan Kapıkule TIR Geçiş Belgesi Dağıtım Ofisi ek binası tamamlandı.
HABER MERKEZİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Edirne Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Yardımcı, yaptığı yazılı açıklamada, geçiş belgelerinin dağıtımına ilişkin verilecek hizmet kalitesinin artırılması kapsamında başlanan ek binanın tamamlandığını belirtti. 
ETB’nin hizmetlerinin insan odaklı olduğunu ifade eden Yardımcı, şunları kaydetti: 
”Arkadaşlarımız yaşanan sıkıntıları belirledi ve öncelikli olarak insanların yağmurda, karda, kışta dışarıda bekletildiğini gördük ve Kapıkule TIR Geçiş Belgesi Dağıtım Ofisi’ne ek bina yapımına karar verdik. Çevre düzenlemesi ve tefrişi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Aralık ayının son haftasında hizmete açmayı planlıyoruz. Ofislerin bilgisayar ve elektronik altyapısını yenilenmesi konusunda vermiş oldukları maddi ve manevi tüm desteklerden dolayı TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum. ETB olarak amacımız para kazanmak değil, vatandaşlarımıza layık olduğu yaşam alanlarını oluşturarak, en iyi hizmeti vermektir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here