İki okuldan “Yerli Malı Haftası” dayanışması

14
12-18 Aralık 2011 tarihleri arasında kutlanmakta olan “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası”nda Kırklareli Ahmet Mithat İlköğretim Okulu’nun 2/B Sınıfı öğrencileri, Kırklareli Ahmet Yener İlköğretim Okulu’nun 2. Sınıf öğrencileri tarafından düzenlenen etkinliğe misafir oldular.
HABER MERKEZİ
“Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” dolayısıyla Kırklareli Ahmet Yener İlköğretim Okulu’nun 2. Sınıf öğrencileri tarafından 15 Aralık 2011 Perşembe günü saat 13.00’te bir etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe Kırklareli Ahmet Mithat İlköğretim Okulu’nun 2/B öğrencileri Sınıf Öğretmenleri Buket Gövce’nin nezaretinde misafir oldular.
Düzenlenen etkinliğe; Kırklareli Ahmet Mithat İlköğretim Okulu Müdürü Müjdat Küçük, Kırklareli Ahmet Yener İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Özbey, öğretmenler, öğrenciler ve velilerde katıldı.
Ahmet Yener İlköğretim Okulu 2/A Sınıf Öğretmeni Reyhan Yüksel ile 2/B Sınıf Öğretmeni Dilek Peran’ın gözetiminde öğrenciler hazırladıkları gösterilerini katılımcılara sundular. Rabia Bulut ve Furkan Benzet’in sunuculuğunu yaptığı programda ilk olarak Ahmet Yener İlköğretim Okulu’nun 2. Sınıf öğrencileri tarafından “Meyveler” isimli şiir sunuldu. Rüyanur Bulut “Tutumlu Çocuk” şiirini, Cemre ve Ceren Tolun kardeşler “Kumbara” şiirini okudular. 
Düzenlenen etkinlikte Kırklareli Ahmet Mithat İlköğretim Okulu 2/B sınıfı öğrencileri; Ege Okumuş, Emre Günal, Berk Dündar, Hilal Ergin, Gökay Taşkıran, Armağan Akcan ve Pervin Çolak tarafından şiirler okundu. Programın sonunda Ahmet Mithat İlköğretim Okulu 2/B sınıfı öğrencisi Emir Ata Güngör yaptığı teşekkür konuşmasında; “Sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu olduk. Bizleri çok güzel ağırladınız. Hep beraber güzel, değişik bir gün geçirdik. Başka bir etkinlikte bizlerde sizleri okulumuza bekliyoruz. Davetinizden dolayı hepinize çok teşekkür ederiz” dedi.
Gösterilerin ardından hazırlanan yiyecekler ile meyveler hep birlikte afiyetle yenildi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here