“Gerilimden beslenen bir siyaset tarzı ile Türkiye bir yere gidemez”

16
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, ”Sürekli çelişen, kavga eden, gerilim ve gerilimden beslenen bir siyaset tarzı ile Türkiye bir yere gidemez” dedi.

 


Demirkıran, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye’de mevcut izlenen siyasetin artık tıkandığını belirtti.
11 Temmuzda partilerinin genel kurul yapacağını vurgulayan Demirkıran, şöyle devam etti:
’’11 Temmuz’dan sonra Türkiye’de millet adına yeni bir sayfa açılacaktır. Türkiye’de mevcut izlenen siyaset artık tıkanmıştır. Sürekli çelişen, kavga eden, gerilim ve gerilimden beslenen bir siyaset tarzı ile Türkiye bir yere gidemez. Onun için milletin güvenilir bir limana ihtiyacı vardır ve şu anda güvenilir liman olarak tek adres Saadet Partisi’dir. AKP iktidarı toplumun tüm kesimlerini perişan etmiştir, bahaneleri kalmamıştır.”
Muhalefetin de halinin ortada olduğunu bildiren Demirkıran, şunları kaydetti:
”Çözüm üretmek yerine gerginlik üretmek işin kolayıdır diyen Demirkıran Bu sorumsuz iktidar ve muhalefet anlayışı ülkemize çok zarar vermektedir.
Genel Başkanımız Prof. Dr Numan Kurtulmuş, herkes tarafından dikkatle ve umutla takip edilmektedir ve büyük takdir toplamaktadır. Yapıcı ve güven veren duruşu ile dikkat çeken Genel Başkanımız inşallah Başbakanımız olacaktır. Bu heyecan teşkilatlarımızın çalışma azmini daha da arttırmaktadır.” aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.