Demokrat Parti’den tanışma ve kaynaşma yemeği

13
Demokrat Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı, tanışma ve kaynaşma yemeği düzenledi.

 

Lüleburgaz

Torun Restoranda düzenlenen kaynaşma yemeğine Demokrat Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Mehmet Can Soydan ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Anavatan Partisi Lüleburgaz İlçe Başkanı Enver Aksakal ve bazı ilçe yönetim kurulu üyeleri, Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz, Hayrabolu Belediye Başkanı Hasan İltem, Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Lütfü Karaman, Evrensekiz eski Belediye Başkanı Halim Birgül ve Sakızköy eski Belediye Başkanı Erdoğan Zambak ve Hayrabolu Demokrat Parti İlçe Başkanı Ahmet Akın katıldı.
Demokrat Parti İlçe Başkanı Mehmet Can Soydan kaynaşma yemeğinde yaptığı konuşmada, Demokrat Parti –Anavatan Partisi birleşmesi sonucunda bu iktidarın alternatifi olacaklarını söyledi.
Soydan konuşmasında “Demokrat Parti –Anavatan Partisi birleşme çalışmaları sürmektedir. Yapılan çalışmalar gerçekleştirdikten sonra bu iktidarın alternatifi biz olacağız. Anavatan Partisi İlçe başkanı Enver Aksakal ile yaptığımız görüşmelerde, bu birleşmenin iyi olacağı kanaatinde olduğuna karar verdik. Bu konuda kendisine teşekkür ederim. Yeni yönetim kurulumuzu da oluşturarak kaynaşmayı sağladık. Kaynaşma yemeğimize katılan herkese teşekkür ederim” dedi.
Daha sonra diğer katılımcılar söz alarak görüşlerini belirttiler ve yemek sona erdi. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here