Çakır; “Hububat alımlarında Randevulu Sistem devam edecek”

4
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Kırklareli Şube Müdürlüğü buğday hasadı döneminde, tüm ürün alımlarını randevulu olarak gerçekleştirecek…
HABER MERKEZİ
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Kırklareli Şube Müdürlüğü buğday hasadı döneminde, tüm ürün alımlarını randevulu olarak gerçekleştirecek.
TMO Kırklareli Şube Müdürü İhsan Çakır, yaptığı açıklamasında hasat döneminde Randevulu Alım Sistemi’nin bu yılda sürdürüleceğini söyledi.
Randevuların TMO internet adresinden ve TMO Kırklareli Şube Müdürlüğü’ne bağlı Alım Merkezleri ile Amirliklerden alınabileceğini ifade eden Çakır; “2013 yılında üreticilerimize daha kaliteli hizmet vermek ve hasat döneminde en kısa sürede ürün teslimatını gerçekleştirmek amacıyla tüm alımlarımız randevulu olarak gerçekleştirilmiştir. Randevulu olarak iş yerlerine gelen üreticilerin ürünleri aynı gün içerisinde alınmıştır. Uygulama kamuoyu tarafından olumlu karşılanmıştır. TMO, hizmette kaliteyi artırmak ve üreticilerimizin iş yerlerinde uzun süre beklemelerini engellemek amacıyla 2014 alım döneminde de tüm ürün alımlarını randevulu olarak gerçekleştirecek” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here