Burgas Türk Başkonsolosluğu, LİAD’ı konuk etti

16
Bulgaristan’ın Burgas şehrinde bulunan Türkiye Başkonsolosluğu, Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) yöneticilerini konuk etti.

 

Vahit İŞBAŞARAN
LÜLEBURGAZ
İş görüşmelerinde bulunmak üzere Cengiz Konca başkanlığında Bulgaristan’a giden işadamlarımız,  Yambol ve Burgas şehirlerinde Bulgar işadamlarıyla görüşmeler yaptılar.
İş adamlarımız son olarak Burgas şehrinde Türk-Bulgar Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ve üyeleri ile yemekte bir araya geldiler. Bu yemeğe Burgas şehrindeki Türkiye Başkonsolosluğunun muavinleri Korkut Yirmibeş ve Aysel Keçeci’ de hazır bulundu.
Başkonsolosluk muavinleri Korkut Yirmibeş ve Aysel Keçeci, işadamlarımızı konsolosluğa davet ettiler.
Görüşmelerin tamamlanmasından sonra LİAD Başkanı Cengiz Konca ve işadamlarımız toplu halde Başkonsolosluğumuzu ziyaret ettiler.
Başkonsolosluğa gelişlerinde Başkan Cengiz Konca ve işadamlarımız Korkut Yirmibeş ve Aysel Keçeci tarafından kapıda karşılandı.
İşadamlarımız yaklaşık bir saat burada kalarak konsolosluk muavinleri Yirmibeş ve Keçeci ile sohbet ettiler. Ziyarette Türk-Bulgar Ticaret ve Sanayi Odası Burgas Koordinatörü Salih Şahin, Mustafa Gelgeç, eş başkan Veselin Atanosov, Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tsanko İvanov da katıldı.
Ziyaret sırasında konuşan LİAD Başkanı Cengiz Konca ve Yirmibeş, Yambol ve Burgas’ta Bulgar işadamlarıyla yapılan iş görüşmelerini değerlendirdiler.
Başkan Konca, yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek görüşmeleri devam ettireceklerini söyledi.
Yapılan ikramdan sonra işadamlarımız Burgas’tan ayrıldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.