Başkan Sedefçi’den Amatör Spor Kulüpleri’ne teşekkür plaketi

10
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye, Esentepe Amatör Spor Kulübü’nden teşekkür plaketi.
Esentepe Amatör Spor Kulübü Başkanı Hasan Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri, Edirne Belediye ………
HABER MERKEZİ
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye, Esentepe Amatör Spor Kulübü’nden teşekkür plaketi.
Esentepe Amatör Spor Kulübü Başkanı Hasan Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret ederek, Başkan Hamdi Sedefçi’nin kulüpleri başta olmak üzere spor kulüplerine yaptığı desteklerden dolayı teşekkür ederek, kendisine plaket takdim ettiler.
Esentepe Spor Kulübü ve Amatör Spor Kulüpler Birliği Platformu Başkanı Hasan Şimşek; “Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçi, her daim bizlerin yanında yer almıştır. Spora gönül vermiş gençlerin yanında olduğunu her zaman hissettirerek, maddi manevi desteklerini esirgememiştir. Bizler de spor ve sporcuya gösterdiği destekten dolayı kendisine teşekkür ederek bunu bir plaketle anlam katmak istedik” diye konuştu.
Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Edirne Belediyesi olarak spora destek vermeye devam edeceklerini belirtti.
Başkan Sedefçi;  “Edirne’miz spor, sanat dallarında son yıllarda hızlı bir atılım gerçekleştirerek, hem Serhat Kentimiz Edirne’nin hem de ülkemizin adını her alanda duyurmaya başladı. Sporcularımızın, kazandıkları başarılar karşısında gurur duyuyorum. Ve kendilerine dün olduğu gibi bugünde maddi ve manevi anlamda desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki Edirne’nin sportif başarısı giderek artacak ve adımız artık spor kulüplerimizin başarılarıyla da anılacak” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here