Başkan Cingöz; “Sadece 30 Mart’ta 1 gün ara verdik, hizmetlerimize devam ediyoruz”

21
Mazbatasını alarak görevinin başına geçen Kırklareli’nin Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz’le makamında görüştük.
HABER MERKEZİ 
Mazbatasını alarak görevinin başına geçen Kırklareli’nin Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz’le makamında görüştük.  Geçtiğimiz 5 yılda Pınarhisarlılara verdikleri tüm sözleri tutarak yeniden halkın desteğini aldıklarını belirten Başkan Cingöz, yerine getiremeyecekleri sözleri asla vermediklerini, yeni dönem içinde verdikleri tüm sözleri tutarak Pınarhisar’a hizmete devam edeceklerini belirterek; “Sadece 30 Mart’ta 1 gün ara verdik. Hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi.
Başkan Mustafa Cingöz Pınarhisar’a verdiği hizmetlerin bazı çevreler tarafından çarpıtıldığını ama bunlara en güzel cevabı Pınarhisar halkının sandıkta verdiğini belirtti ve halkın güvenine layık olabilmek için verilen sözlerden daha fazlasını yapmak için çalışacaklarını söyledi.
Deneyimli ekibiyle geçen dönemden daha güzel ve daha çok hizmeti Pınarhisarlılara sunacağını ifade eden Başkan Cingöz kendisinin değil Pınarhisar’ın kazandığını ifade etti. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here