Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri başlıyor

11
* Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Uzaktan Eğitim Ön Lisans
Programlarında Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri bugün başlıyor.

HABER MERKEZİ
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan "Eczane Hizmetleri", "Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi", "Kimya Teknolojisi", "Tıbbi ve Aromatik Bitkiler", "Tıbbi Laboratuvar Teknikleri" ve "İlahiyat" Ön Lisans Programlarına kayıtlı öğrencilerin 2010-2011 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri’nin 07-10 Şubat 2011 tarihleri arasında yapılacak.
Bugün başlayacak olan Kayıt Yenileme İşlemleri 10 Şubat 2011 tarihinde sona erecek. Bu tarihlerde kayıt yeniletmeyen öğrenciler 11 Şubat 2011 tarihinde mazeretli olarak kayıtlarını yeniletebilecekler.
Yapılacak olan Kayıt Yenileme İşlemleri ile ilgili olarak Açık Öğretim Fakültesi Kırklareli Bürosu Temsilcisi Öğretim Görevlisi Münir Saygın yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“2010–2011 öğretim yılı bahar döneminde kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler, "Öğretim Gideri" ve "Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı" 2. taksit ödemelerini, güz döneminde kayıt yeniletmeyen öğrenciler ise 1. ve 2. taksit ödemelerinin her ikisini birlikte yukarıda belirtilen tarihler arasında T.C. kimlik numarası ile Vakıfbank internet Şubesinden, Vakıfbank ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından ve tüm Vakıfbank Şubelerinden "Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Ödemeleri" hesabına yapabileceklerdir. Mazeretli kayıt günü olan 11 Şubat 2011 tarihinde Internet, ATM ve Telefon Bankacılığı’ndan saat 23.30’a kadar, şubelerden ise mesai saati bitimine kadar ödeme yapılabilecektir. Geçmiş öğretim yılı ile 2010-2011 güz dönemine borcu olup sadece bu borçlarını ödeyen öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı bahar dönemine kaydı yenilenmez.
Bahar dönemi kayıt yenileme tarihleri içerisinde ödeme yapıldıktan sonra http://kayit.anadolu.edu.tr adresine girilerek "Bilgi Formunun Güncellenmesi" ve "Ders Ekle-Sil" İşlemleri yapılabilecektir.
Kayıt Yenileme, Program ve Öğrenci Kılavuzlarına "http://ue.anadolu.edu.tr" adresinden, ilinizde bulunan AÖF Bürosuna ise 444 10 26 nolu telefondan ulaşılabilir.11 Şubat 2011 tarihinden sonra bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri yapılmayacak ve mazeret kabul edilmeyecektir.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here