Babaeski’de Süer Oto Boya “Bahar Kampanyası” başlattı

18
Babaeski sanayi çarşında yıllardır hizmet veren “Süer Oto Boya”nın ustası Muammer Usta, Bahar Kampanyası başlattı.
Haber: Özkan Başaran
Yılların esnafı Muammer ustanın yanından yetişen gençler bile bugünlerde, Babaeski’nin sayılı ustaları oldular.
Gazetemize Bahar Kampanyası hakkında bilgi veren Muammer Usta şunları kaydetti:
“Bizim sezonumuz bahar aylarıyla başlar. Havaların ısınmasıyla insanlar araçlarına yazlık bakımlar yaptırmaya başlarlar. Arzu etmesek bile kazalar oluyor. İnsanı gösteren giyimi kuşamıdır. Bir arabayı da gösteren boyasıdır. Boyası arabanın derisi gibidir. Ne kadar bakım yaptırsanız o kadar güzel gözükür. Yaza girmeden önce, Pasta cilası ve güneşe dayanıklı bakımlarını yaptırmak gerekir. 
Araçların Boyasını korumak için ve uzun yıllar dayanıklı durması için ve yeni görünümüyle size hizmet vermesi için kış şartlarında matlaşan ve zarar gören kısımlarını rütüş yaparak yeniymiş gibi bir görünüm kazandırıyoruz. Bu hizmetleri fırınımızda titiz bir şekilde yapıyoruz. Boya işleri bittikten sobra Fırın Boya Oda’mızda fırınlanan araçların üzerindeki boya çok dayanıklı ve gösterişli oluyor. 
Ayrıca komple boya yaptıran vatandaşlarımıza ücretsiz pasta cila ve boya bakımlarını yapıyoruz. Müşterilerimizin kazalı araçlarını da diğer esnaf arkadaşlarımla ve her türlü yardımlaşma ile eski haline getiriyoruz. Kaportacı, elektrikçi ve oto boyacısı beraber Ekip halinde çalışıyoruz. Müşterimiz kazalı veya onarım gereken aracını bize bırakıyor, biz bütün işlerini bitirip ona teslim ediyoruz. Ayrı ayrı işleri koşturmak zor olduğu için bu konuda ekip çalışması ile aracını onarıp müşteriye teslim ediyoruz. Böylece müşterimiz dükkân dükkan dolaşıp yorulmamış oluyor.”
Süer Oto Boya sahibi Muammer Süer’e Bereketli bir sezon diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here