Babaeski Ziraat Odası’nın yeni yönetimi ziyaretlerine başladı

11
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Atalay ve Yönetim Kurulu gerçekleştirilen Ziraat Odası Seçimleri’nin ardından yeni görev sürelerindeki ilk ziyaretlerini Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret ederek gerçekleştirdi.


HABER MERKEZİ
Belediye Başkanı Av. Hacı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Emekleri, alın terleri en kutsal olan, tohumu tarla ile buluşturan yüce ellerin sahibi çiftçilerimiz milletimizin  efendisidirler. Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu güne ülke ekonomimizin temeli ziraate dayanmaktadır ve insanoğlu var olduğu sürece ziraat ekonomimizin temel direği olmaya devam edecektir. Değerli çiftçilerimiz bu memleketin asli ve asil unsurlarıdır.
Bilinmelidir ki tarım geleceğin en stratejik sektörüdür. Ülkemiz için olmazsa olmazlarındandır. Yapılan Ziraat Odası Seçimlerinin ardından Ziraat Odası Başkanımız ve yeni yönetim kurulu üyelerinin yapacakları hizmetlerin  ilçemize, bölgemizdeki tüm çiftçilerimize ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ederim. Seçimler bir bayrak yarışıdır ve bu bayrak yarışını geçen dönemde Ziraat Odası Başkanlığı görevini yürüten Ziraat Odası Başkanımız Mehmet Atalay  ve ekibi kazandı. Kendisine ve yönetim kuruluna  yeni görevlerinde başarılar dilerim. Kazanan çiftçilerimiz olsun.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here