21. Kakava Festivaline son 1 ay

13
Kırklareli Belediyesi tarafından 1990 yılından bu yana düzenlenen
“Kırklareli Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali”nin 21’incisi bu
yıl 12-22 Mayıs 2011 tarihleri arasında kutlanacak.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi tarafından düzenlenen program ile 1990 yılında 1’incisi düzenlenen “Kırklareli Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali”nin bu yıl 21’incisi düzenlenecek. 12-22 Mayıs 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan programlara yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda katılımın olması bekleniyor.
Her yıl olduğu gibi bu yılda coşku içerisinde geçmesi beklenen festival İstasyon altındaki alanda yapılacak. Yapılacak olan festivale katılacak olan sanatçılar önümüzdeki günlerde Kırklareli Belediyesi yetkilileri tarafından belirlenerek açıklanacak.
Kırklareli Belediyesince düzenlenen ve bu yıl 21’incisi düzenlenecek olan festival her yıl düzenlenen çeşitli etkinliklerle daha da büyüyor. Emin adımlarla Fuar olma yolunda ilerleyen “Kırklareli Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali”nin afişlerde ve duyurularda kullanılacak olan logosu da Kırklareli Belediyesi tarafından belirlendi.
21 sayısı üzerine kurgulanan Logo’da; 2 rakamının üzerinde mavi renkli nazar boncuğu yer alıyor. 1 rakamının yerinede festivalin simgesi olan Karagöz figürü bulunuyor. Logonun sağ üst köşesinde ise festivali düzenleyen Kırklareli Belediyesi’nin Logosu yer alıyor. Logo’nun en alt kısmında de “Kırklareli Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali” ve “12-22 Mayıs 2011” yazıları bulunuyor. (s)  
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here