Ziraat Mühendisleri Odası’ndan gazetemize ziyaret

7
* Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Kırklareli Ziraat Mühendisleri Odası Yönetimi gazetemizi ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Kırklareli Ziraat Mühendisleri Odası Yönetimi 06 Şubat 2010 Cumartesi günü gazetemize ziyarette bulundu.
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Kırklareli İl Temsilcisi Dr. Erol Özkan, İl Temsilcisi Yardımcısı Selçuk Tanta, Yazman Buse İpek Doğan, Sayman Barış Aşkın ve Yönetim Kurulu 1. Yedek Üyesi Soner Ünver ile gazetemizi ziyaret ederek Haber Müdürümüz Savaş Eskici ve Muhabirlerimizden Yalçın Yıldırım ile görüştü.
Yeni yılın ilk aylarında küçük çaplı çalışmalar yaptıklarını belirten İl Temsilcisi Erol Özkan, 27 Şubat 2010 Cumartesi günü İl Halk Kütüphanesi Toplantı Salonu’nda 3 akademisyenin konuşmacı olarak katılacağı GDO ile ilgili bir panel verileceğini belirtti.
Dr. Özkan, bu güne kadar Kırklareli’de Serbest Tarım Danışmanlığı Kursu açılması için yoğun çaba sarf ettikleri, yaptıkları çalışmaların sonuç verdiğini ve kursun 15 Şubat-5 Mart  2010 tarihleri arasında Kırklareli SMMMO’nun Toplantı Salonunda verileceğini de kaydetti.
Dr. Özkan, kursun Kurs için yoğun bir talep olduğunu da dile getiren Özkan, yeterli sayı sağlandığı takdirde kursun devamının olacağını da kaydetti. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here