Ziraat Bankası Pınarhisar Şubesi yeni binasında

12
Ziraat Bankası Pınarhisar Şube Müdürü Tuncay Bektaş, yeni konsepti ile hizmet vermeye başlayan Şube Binası’nın Trakya’daki Ziraat Bankası Şubeleri arasında benzerinin olmadığını belirtti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesinde yapımı tamamlanarak hizmet vermeye başlayan Ziraat Bankası Şubesi’nin yeni binası ilçede göze çarpan ilk yapılar arasında yer aldı.
Böyle bir bina kompleksinin Trakya’da bulunan Ziraat Bankası Şubeleri arasında bir benzerinin olmadığını belirten Şube Müdürü Tuncay Bektaş, yeni hizmet binasının ilçenin 100 yıllık ihtiyacına hizmet verecek şekilde yapıldığını belirterek; 
“Pınarhisar ilçemiz Beylik Mahallesi Salih Bilinmez Caddesi üzerinde 29Eylül 2010 tarihinde temelini attığımız yeni Şube Binamız tamamlandı. Yeni yapılan binamız 5 kat üzerine içerisinde 6 adet Lojmanı ile birlikte toplam bin 600 metrekare kapalı alandan oluşuyor. Bu alanın 900 metrekarelik kısmında vatandaşlarımıza; KOBİ, Bireysel, Tarımsal Krediler ile tüm Bankacılık hizmetlerini 11 personel ile 04 Temmuz 2011 Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başladık. 
Yeni konsepti ile hizmet vermeye başladığımız binamızın Trakya’daki Ziraat Bankası Şubeleri arasında bir örneği yok. Bu banımız Pınarhisar halkına en az 100 yıl süre ile hizmet verecek şekilde yapıldı. Binamızın resmi açılışını önümüzdeki günlerde Genel Müdürümüzün katılımı ile gerçekleştireceğiz.” (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here