“Yasağa karşı değiliz, uygulamasına karşıyız”

13
Lüleburgaz Lokantacılar Odası Başkanlığı, yeni seçilen Kahveciler Odası yöneticilerini ziyaret etti. Lokantacılar ve Köfteciler Odası Başkanı Nihat Yaman ve yönetim kurulu üyeleri Kahveciler Odası Başkanlığına gelişinde, Oda Başkanı Nazif Kıvılcım ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.


LÜLEBURGAZ

Lokantacılar Odası Başkanı Nihat Yaman, kısa bir süre önce Kahveciler Odası Başkanlığı’na seçilen Nazif Kıvılcım’ı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.
Oda Başkanı Yaman ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; “Odalar olarak birlik ve beraberlik içerisinde olarak bir şeyler yapmalıyız. Kırklareli ilinde en fazla oda Lüleburgaz’da var. Üretken olmamız gerekiyor. Sizleri yeniden tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi.
Kahveciler Odası Başkanı Nazif Kıvılcım da yaptığı konuşmada sigara yasağı konusuna değinerek; “Yasağa karşı değiliz, uygulamasına karşıyız” diyerek şunları söyledi:
“Ülkemizde olan sigara yasağı başka ülkelerde yok. Uygulamanın yeniden gözden geçirilmesini istiyoruz. Sigara yasağı uygulaması en fazla kahveci ve lokantacı esnafını etkiliyor. Lokantacılar Odası olarak Lüleburgaz’da bir ilki gerçekleştirerek yerinizi aldınız. Birçok başarılı çalışmalara imza attınız. Sizleri kutluyorum. Tüm odalar olarak birleşerek bir esnaf sarayımız olsun. Bize bizden fayda var. Bir arada olursak insanlarımız koşuşturmasını önlemiş olacağız. Bir arada olmak güçtür. Bu gücü mutlaka gerçekleştireceğiz. Odamıza yapmış olduğunuz ziyaretten memnun olduk. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım olarak sizlere de başarılar diliyoruz.” (gk)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here