Vize Yıldızını Arıyor

15
Vize Belediyesi, 6. Vize Tarih ve Kültür Festivali etkinlikleri çerçevesinde ilçedeki yeni yeteneklerin ortaya çıkarılması ve belediyenin düzenlediği kültürel etkinliklere katkı sağlamak amacıyla amatör ses yarışması düzenliyor.
HABER MERKEZİ
Konu ile ilgili açıklama yapan Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz; Vize Tarih ve Kültür Festivali’nde her yıl değişik etkinlikler düzenleme gayreti içersinde olduklarını ifade ederek; “Bu yıl da festivalimize farklı bir renk katmak istedik. İlçemizde sesine güvenen ve ben de varım diyen herkesi ses yarışmasına davet ediyoruz. Yarışmacılar festivalden önce ön elemeye katılacaktır. Ön elemenin yapılacağı yer ve tarih yarışmacılara telefonla bildirilecektir. Ön elemede dereceye giren yarışmacılar 6. Vize Tarih ve Kültür Festivali’nde finale kalarak sahnede şarkılarını seslendireceklerdir. ‘’Vize Yıldızını Arıyor’’ adlı ses yarışması için başvurular Belediye Başkanlığı Halkla İlişkiler Birimi’nde 12 Temmuz 2011 Salı gününe kadar devam etmektedir.” dedi. 
Ses yarışması sonunda birinci olan yarışmacıya 750 TL ve plaket, ikinci olan yarışmacıya 500 TL ve plaket, üçün olan yarışmacıya 250 TL ve plaket verilecek. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.