Vekil Gürşan, “Güray Genç ile geniş tabanlı bir liste yapıyoruz”

9
Babaeski Sosyal Güvenlik Merkezi açılışı sonrası Kırklareli Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Av. Şenol Gürşan, kardeş gazete Babaeski Gündem  Gazetesi’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
HABER MERKEZİ
Ak Parti Babaeski İlçe Başkanlığı seçiminin 18 Aralık Pazar günü yapılacağını açıklayan Vekil Gürşan Ak Parti Babaeski siyasetine damgasını vuracak çok önemli ip uçlarını içeren bazı önemli açıklamalarda bulundu.
Babeski, Gündem Gazetesini ziyarette bulunan Vekil Gürşan Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt ve gazete çalışanları ve Yeşilyurt Gazetesi Babaeski temsilcisi Özkan Başaran’ın da bulunduğu  kısa görüşmede şunları söyledi;  “18 Aralık 2011 Pazar günü Babaeski’de yapılacak olan Ak Parti İlçe Başkanlığı Kongresinde Ak Parti Babaeski İlçe Başkan adayının tek liste olarak Mali Müşavir Güray Genç Başkanlığında geniş tabanlı  bir ekip anlayışı ile hazırlandığını öğrendim. Bütün kesimleri kucaklayan bir liste’nin birlik beraberlik içinde çalışacağı inancındayım. Tek listede Babaeskid’eki bütün kesimlerin kucaklanmasını istiyorum.  Genel Merkezimiz tarafından yetkilendirilen Güray Genç de bana Geniş tabanlı bir liste için çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. 18 Aralık gününe kadar Güray Genç ile oluşacak geniş tabanlı liste konusunda beni bilgilendireceğini söyledi. Babaeski Ak Parti Siyasetine zirve yaptıracak isimlerden oluşan bir ekip oluşacağına güvenim tamdır.  Ak Parti Babaeski İlçe yönetimi 24 yönetici ve bir başkandan oluşuyor. Listesini hemen hemen tamamladığını bana iletti.Güray  Genç Geniş tabanlı bu Listeyi Son şekli de benimle iletişim halinde yapacağını söyledi. Kendisine çalışmalarında başarılar dilerim.” (öb)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here