Vecdi Gündoğdu CHP İl Başkanlık adaylığını açıkladı

24
Kırklareli Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Teşkilatı haftalık toplantısında eski Merkez İlçe Başkanı Vecdi Gündoğdu Kırklareli İl Başkanlığına adaylığını açıkladı.

 

HABER MERKEZİ

Kırklareli Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Teşkilatı haftalık toplantısında eski Merkez İlçe Başkanı Vecdi Gündoğdu Kırklareli İl Başkanlığına adaylığını açıkladı. Toplantıya Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan’ın yanı sıra CHP İl Genel Meclisi Başkanı M. Tuna Soykan, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Belediye personeli ve çok sayıda vatandaşta katıldı.
İlk olarak Kırklareli Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İhsan Kazan konuştu. İhsan Kazan açıklamasında;” Ocakta İl Kongresini yapacağız. Yer tahsisi, salon gibi problemleri ayarlamaya çalışıyoruz. Bu ayın 10’unda veya 24’ünde İl kongresini yapmayı planlıyoruz. Bu doğrultuda İl Başkanlığı adayları da adaylıklarını açılamaya başlıyorlar. Bu doğrultuda bugün Vecdi Gündoğdu adaylığını açıklıyor. Hayırlı olsun sözü ona bırakıyorum” dedi.
Daha sonra kürsüye gelen Vecdi Gündoğdu ise açıklamasında;”  Gezdiğim ilçelerde, Babaeski olsun Lüleburgaz olsun bu doğrultuda ilgi gördüm. İl Başkanlığı adaylığımı önce Babaeski’de sonra Lüleburgaz’da deklare ettim. Bu amaçla bugün burada sizlerin huzurunda İl Başkanlığımı açıklıyorum. Hayırlı olmasını diliyorum. Hayırlıysa hayırlısı olmasını istiyorum. Desteklerinizi bekliyorum.
Yaşımız genç gibi görünüyor. Yaş her ne kadar genç olursa olsun, siyasi faaliyetlerde ya kulvar değiştireceksiniz yada bırakacaksınız. Bunu düşünerek yerimizi genç arkadaşımızı Gürkan Yenerel’e bıraktık. Ayın 10’unda veya 24’ünde yapılacak olan kongremizde desteklerinizi bekliyorum. Önümüzdeki sürece baktığımızda Ülkemizin Cumhuriyet Halk Partisine çok ihtiyacı var. Ama buna karşı da bir takım hareketler, oluşumlar var. Farkında olmadan farklı yerlere hizmet etmeyelim” dedi.(dy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here