Vatandaşlardan gece temizliğine tam not

4
Kırklareli Belediyesi Temizlik İşleri ve İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri tarafından gece yapılan sokak yıkama çalışmaları devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi Temizlik İşleri ve İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri tarafından gece yapılan sokak yıkama çalışmaları devam ediyor.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Temizlik İşleri ve İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri’nin ortaklaşa olarak Kent genelinde temizlik çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.
Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 26 Ağustos 2014 Salı gecesi Cumhuriyet Meydanı’nda temizlik çalışması yapıldığını belirtti.
Başkan Kesimoğlu; “İtfaiye Müdürlüğümüz ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün ortaklaşa başlattığı temizlik çalışması ile belirli plan ve program kapsamında Kırklareli’de ana arterlerimiz gece yıkanmaya başlandı. Çalışmalar kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda yol ve kaldırımlar yıkandı. Bunun yanı sıra sokak, cadde ve boş alanlara atılan çöpler toplandı. Ekiplerimiz gece gündüz demeden daha temiz bir Kırklareli için çalışmalarını sürdürecek. Kentin her noktasında çevre temizliği ile yakından ilgileniyoruz. Yeni başlattığımız uygulama ile her hafta cadde ve sokaklarda yıkama çalışması yapılıyor” dedi. 
Belediye ekiplerinin sürdürdüğü gece çalışmaları vatandaşlardan da tam not aldı. Cumhuriyet Meydanı’nda çalışmalarını sürdüren ekiplere teşekkür eden vatandaşlar, bu çalışmaların rutin olarak yapılmasını istedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here