Vali Yaman, Mülki İdare Amirlerine veda yemeği düzenledi

5
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, 13 Eylül 2011 Salı günü Polis Yazlık Sosyal Tesislerinde İçişleri Bakanlığı, Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile başka illere atanan Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Çınarsoy, Vize Kaymakamı Savaş Ünlü ve Demirköy Kaymakamı Kaya Çelik’e veda yemeği düzenledi.
HABER MERKEZİ
Düzenlenen veda yemeğinde, Vali Yaman ataması olan Vali Yardımcısı Çınarsoy, Vize Kaymakamı Ünlü ve Demirköy Kaymakamı Çelik’e, Kırklareli’de bulundukları görev zarfı içerisinde yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını temenni etti ve Kırklareli hatırası olarak hediye verdi.
Vali Yardımcısı Çınarsoy, Vize Kaymakamı Ünlü ve Demirköy Kaymakamı Çelik’te yaptıkları konuşmalarda Kırklareli’nin kendileri için büyük hatıralarla dolu olduğunu belirterek, veda yemeğine katılan herkese teşekkür ettiler.
Bu arada İçişleri Bakanlığı, Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile, Vali  Yardımcısı İsmail Hakkı Çınarsoy Kırıkkale Vali Yardımcılığına, Vize Kaymakamı Savaş Ünlü Adana’nın İmamoğlu İlçe Kaymakamlığı’na, Demirköy Kaymamı Kaya Çelik Kütahya’nın Emet İlçe Kaymakamlığı’na atanırken, Giresun Vali Yardımcısı Günay Öztürk de Kırklareli Vali Yardımcılığına atandı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here