Vali Yaman köyleri ziyaret etti

6
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, geçtiğimiz günlerde Armağan Köyü’nde katıldığı Spor Kompleksinin açılış töreninin ardından çevre köy ve beldelerde de incelemelerde bulundu.
HABER MERKEZİ 
Vali Yaman ilk olarak Armağan Barajını gezerek yetkililerden baraj hakkında bilgiler aldı. Barajın sulama alanlarından, doluluk oranına kadar bir çok konuda yetkililerden bilgiler alan Vali Yaman, ilgili konularda talimatlarda bulundu.
Vali Yaman çevre köyleri de ziyaret ettikten sonra Üsküp Beldesi’ne geçti. Üsküp Beldesi ziyaretinde Belediye Başkanı Erdoğan Kıyıcı’ dan Belde hakkında bilgiler alan Vali Yaman, Üsküp Beldesi Spor Kompleksinde incelemelerde bulundu.
Vali Yaman köy ve belde ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet ederek, istek ve sıkıntılarını diledi. Vatandaşların isteklerini dinleyen Vali Yaman, çözüm konusunda talimatlarda bulundu.
Vali Yaman’ın köy ve belde ziyaretleri sırasında; İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Yiğit, İl Emniyet Müdür Vekili Akın  Bıyıklı, DSİ 112.Şube Müdür Vekili Yavuz Genç, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Süleyman Çetin, İl Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Mustafa Saymaz, İl Tarım Müdürü Hasan Çebi ve İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Yalçın da hazırda bulundular. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here