Vali Yaman, Kırklareli halkının takdirini topladı

9
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Valiliği görevine atandığı günden bu yana halkın takdirini topladı.
Halka olan ilgisi, hizmet anlayışı ve sıcak tavırlarıyla takdir toplayan Vali Yaman’ın çocuklara karşı olan sevgisi gözlerden kaçmadı.
HABER MERKEZİ
Vali Yaman, katıldığı her türlü toplantı, açılış, ziyaret programları esnasında vatandaşın içine girerek sıkıntılarını ve isteklerini dinleyerek, anında çözüm yolu bulabilmek için talimatlarda bulunması ve gerek kurum müdürlerini, gerek ise personeli seferber etmesi vatandaşların takdirini topladı.
Vali Yaman, bu anlayışı ve halk ile iç içe olan tavırlarının yanı sıra çocuklarla ilgilenmesi ve onlarla sohbet etmesi Kırklarelililer tarafından da takdirle karşılanıyor.
Çocuklarla eğitimleri hakkında sohbet ederken, çocuklara çeşitli hediyeler ve özellikle okumalarını teşvik edecek kitaplar vermesi, eğitime olan hassasiyetini de gözler önüne seriyor.
Kırklareli Valiliği görevinde yaklaşık 3 buçuk ayı geride bırakan Vali Yaman, kısa sürede sıcakkanlılığı ve sempatik tavırları ile halkın sevgisini kazanması Kırklareli halkını da oldukça memnun etmeye devam ediyor. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.