ULTİMATEE Fitness Center Spor Salonu açıldı

27
ULTİMATEE Fitness Center Spor Salonu Kırklareli halkının hizmetine girdi. 
28 Aralık 2013 Cumartesi günü saat 12.00’de yapılan açılışa; Kırklareli Belediye………
HABER MERKEZİ
ULTİMATEE Fitness Center Spor Salonu Kırklareli halkının hizmetine girdi. 
28 Aralık 2013 Cumartesi günü saat 12.00’de yapılan açılışa; Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz, CHP Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı Ünal Başkur ve Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can katıldı. 
Açılış Kurdelesinin kesilmesinden önce bir konuşma yapan Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan şunları kaydetti;
“Güzel bir iş yerinin açılışında birlikteyiz. Atatürk’ün güzel bir sözü var “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” bu prensipte olsa gerek insanların spora önem vermesi kendilerini daha sağlam daha dinç istemek için ortamlar bulmaya çalışıyorlar. Kırklareli Belediyesi olarakta bizde bu göz önüne aldık ve Kırklareli’nin değişik noktalarına Açık Hava Spor Aletleri koyduk. Tabi ki buradakiler daha teknolojik ve daha sağlıklı işi bilen kişilerin gözetiminde yapılacak. Bu spor salonu Kırklareli’mize hayırlı olmasını diliyorum.”
Belediye Başkanının konuşmasının ardından, açılış kurdelesini Cavit Çağlayan, Selahattin Minsolmaz ve Ünal Başkur kesti.
Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra ULTİMATEE Fitness Center Spor Hocası Barış Doğan Aliş açılışa katılanlara spor salonunda yapılacak faaliyetler ve spor aletleri hakkında bilgiler verdi.  ULTİMATEE Fitness Center Spor Salonu Sahibi Zeynep Kavak’ta böyle güzel bir spor salonunu Kırklareli’ne kazandırdıkları için çok mutlu olduklarını ifade etti. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here