“Ülkemizin ekonomisi sağlam adımlarla büyümektedir”

4
* AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam; ”Dünyada birçok ülke ekonomisi çökerken, Türkiye’mizin ekonomisi sağlam adımlarla büyümektedir” dedi.


Kırklareli’nin Vize ilçesinde 04 Temmuz 2010 Pazar günü yapılan AK Parti 6. İl Danışma Kurulu Toplantısı’na AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Emin Tutan, İl Başkanı Yurdaer Ulus, Merkez İlçe Başkanı Hamit Orakçı, AK Partili Belde Belediye Başkanları ve partililer katıldı.
Sarıçam, toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti’nin yelkenlerini doldurduğu rüzgâr esintiyle iktidara gelmiş bir parti olmadığını, 2002 Seçimleri’nde milletin verdiği o değerli oylarla iktidara geldiklerini belirtti.
İktidara geldikleri günden bu yana sağlık, eğitim, iletişim, ekonomi gibi birçok alanda ülkede büyük ilerlemeler kaydettiklerini ifade eden Sarıçam, şöyle devam etti:
”Dünyada birçok ülke ekonomisi çökerken, Türkiye’mizin ekonomisi sağlam adımlarla büyümektedir. AK Parti 8 yıllık iktidarı döneminde yılmadan, yorulmadan çalıştı ve birçok engellemeye rağmen bütün bu zorlukların üstesinden geldi. Türkiye bugünkü modern, iç huzurunu sağlamış, ekonomisini sağlam temeller üzerine oturtmuş ve etrafındaki ülkeleri de kollayıp destekleyen bir ülke haline gelmiştir.”
AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Emin Tutan ise; ”AK Parti Türkiye’nin sigortasıdır. Türkiye AK Partisiz yapamaz. Çünkü biz Türkiye’de Tunceli ili haricinde her ilden en az 1 Milletvekili çıkarmış tek partiyiz. AK Parti bir yurttan sesler korosudur” diye konuştu. aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here