Ücretsiz cenaze işlemleri için imza topladılar

84
Kırklareli’nin Lüleburgaz Belediyesi Kent Konseyi Emekliler Meclisi, cenaze işlemlerinin belediyesi tarafından ücretsiz yapılması için başlattıkları imza kampanyasında,..
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Lüleburgaz Belediyesi Kent Konseyi Emekliler Meclisi, cenaze işlemlerinin belediyesi tarafından ücretsiz yapılması için başlattıkları imza kampanyasında, toplanan bin 401 imzalı dilekçeyi belediyeye teslim etti.
Emekliler Meclisi Basın Sözcüsü Dündar İsmailler, belediye binası önünde yaptığı açıklamasında, ilçede cenaze işlemlerinin ücretsiz yapılması için başlattıkları kampanyada bin 401 imza toplandığını söyledi.
Ülke genelinde birçok belediyede, cenaze işlemlerinin ücretsiz yapıldığını belirten İsmailler; "Kampanya kapsamında araştırma yaptık. Babaeski, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ ve Çorlu’da uygulama ücretsiz yapılıyor. Tüm ülkede uygulamalar böyleyken halkımızın bu isteğine hiç kimse duyarsız kalamaz, kalmamalıdır. Bir yıldan fazla süreyle bu olayı gündemde tuttuk. Bin 401 imzayla halkımızın bu isteğini yeniliyoruz" dedi.
İsmailler, daha sonra bin 401 imzanın bulunduğu dilekçeyi Belediye Tek Masa Birimi’ne teslim etti. (aa)
TEILEN
Önceki İçerikTurabi Kayan Farkı
Sonraki İçerikEsnaf Ziyaretleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.