Türk Telekom’un “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası devam ediyor

16
Türk Telekom, borçlu müşterileri ile el sıkışarak sözleşmeleri iptal edilen müşterilerini "Tatlıya Bağlayalım" kampanyasından yararlanmaya çağırıyor.
HABER MERKEZİ
Türk Telekom, müşterilerinin geçmiş yıllara ait borçlarının tahsiline yönelik “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasını sürdürüyor. Şirket, birikmiş borçları dolayısıyla abonelikleri iptal edilen müşterilerini “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasından yararlanmaya çağırırken, kampanyaya katılan müşterileri borçları için yüzde 100 faiz indirimi ve faturasız gecikme bedeli alınmaması gibi olanaklardan da faydalanmaya davet ediyor.
Kampanyanın tanıtımı ile ilgili 21 Eylül 2011 Çarşamba günü gazetemize bir ziyarette bulunan Türk Telekom Kırklareli İl Müdürü Şükrü Şık ve Kırklareli Türk Telekom Avukatı Rukiye Yolcu, Yeşilyurt Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Merve Cankurt ile görüştü.
Yapılan ziyarette kampanya hakkında bilgiler veren Müdür Şükrü Şık, uygulamaya giren kampanya ile borcunu ödeyemeyen ve hukuki tahkikatı devam eden vatandaşların borçlarını uygun şekilde tahsil edilebileceğini belirtti. “Borçlar, üzerine yüklenen faizleri ile birlikte birtakım standart giderler sonrasında yüklü miktarlara ulaşmış bulunuyor. Bu fazlalıklar ortadan kaldırılarak vatandaşın esas borcu uygun şekilde tahsil edilecektir. Bazı borçlarda yarı yarıya, bazılarında 3’te 2’lik düşüşler olacak.” şeklinde konuşan Şükrü Şık, vatandaşın borcunu kredi kartıyla 6 taksit şeklinde ödeyebileceğini, vatandaşın borçlarını Türk Telekom’a, bayilere ve PTT aracılığı ile ödeyebileceğini belirterek şunları kaydetti;
“Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin borçlarını ödeyememeleri sebebiyle iptal edilmiş ve hukuki takibe uğramış alacaklarına yönelik olarak "Tatlıya Bağlayalım" kampanyasını yeniden başlatarak borçlu müşterileri ile el sıkışmaktadır.
Borçları sebebiyle sözleşmeleri iptal edilen Türk Telekom müşterilerine, "Tatlıya Bağlayalım" kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlı ödeme koşullarıyla %100 faiz indirimi sağlamaktadır.
Kampanya kapsamında ödeme yapan borçlular faizlerin tamamından kurtuluyor ve yeniden telefon sahibi olabiliyor.
Ödemeler Türk Telekom Ofislerimiz, Bayilerimiz ve PTT Merkezlerinden yapılabilmektedir.
Ayrıca kredi kartına 6 taksit ile de borçlar ödenebilmektedir.
Tüm borçlu vatandaşlarımızı bu büyük kampanyadan yararlanmaya ve avantajlı ödemeye davet ediyoruz.
Kırklareli Türk Telekom Avukatı Rukiye Yolcu, Türk Telekom’un uygulamaya soktuğu kampanyaya dahil olan müşterilerin ödemelerinden örnekler verdi.
Rukiye Yolcu bir müşterinin 5 bin TL olan bir borcun kampanya kapsamında 3 bin TL’sinin silinerek geriye kalan 2 bin TL’nin taksitler halinde ödediğini ve borcun yarısından fazlasının kampanya ile indirildiğini belirtti. Bir başka müşterinin bin TL olan borcunun 720 TL’sinin silinerek faiz indirimi gördüğünü belirten Rukiye Yolcu, geriye 359 TL’lik borcu kaldığını, bunda da %70’lik bir indirim yapıldığını belirterek; “müşterilere sunulan taksitlendirme imkanı ile ödeme kolaylığı sağlanıyor. Borcu olan müşteriler tekrardan yeni abonelik alamıyor. Bu konuda borcunu kapatmak isteyenlere bir kolaylık sağlandı. Borçlar kapatıldıktan sonra abonelikler devam ediyor.” şeklinde konuştu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here