Türk Telekom’dan Kırklareli’nin köylerine özel tarife

10
Türk Telekom’un yeni kampanyası ile yeni ev telefonu abonesi olan
Kırklarelililer, İçişleri Bakanlığı tarafından “Köy” olarak tanımlanan
yerlere özel  “Köy Avantaj Tarifesi” dahilinde 9,90 TL’ye şehir içi 3000
dakika bedava konuşma fırsatına kavuşacak.

HABER MERKEZİ
 
Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom,  hizmetlerini avantajlı koşullarda sunmak amacıyla, farklı müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik kampanyalarını sürdürüyor. Türk Telekom’un İçişleri Bakanlığı tarafından “köy” olarak tanımlanan bölgelerde özel olarak tasarlanan “Köy Avantaj Tarifesi” 21 Mart 2011 tarihi itibari ile kullanılmaya başlandı.
Tüm Türkiye’de belirlenen illere bağlı köylerde yararlanılabilinecek olan yeni “Köy Avantaj Tarifesi” dahilinde Türk Telekom’dan ev telefonu hizmeti almaya yeni başlayacak olan Kırklarelililer, vergiler dahil ayda 9,90 TL karşılığında şehir içi 3000 dakikaya kadar bedava konuşabilecekler. GSM aramalarını da indirimli olarak, vergiler dahil dakikası 15 Kuruş’tan yapabilecekler.
Bedava dakikalar Kırklareli il merkezine ve merkeze bağlı her ilçeye ve her köye yapılan aramalarda 7 gün 24 saat kullanılabilecek. Köy Avantaj Tarifesi kapsamında şehirler arası ve cep telefonu olmak üzere diğer yönlere yapılan aramalarda da cazip fiyat avantajları sunuluyor.  
Köy Avantaj tarifesi ve kampanyadan yararlanmak ya da konu hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezine yada Türk Telekom Ofisleri’ne başvurulabiliyor.
Kırklareli iline bağlı köylere özel hazırlanan tarife ve kampanya hakkında Türk Telekom Kırklareli İl Müdürü Şükrü Şık  şunları söyledi:
“Türk Telekom olarak sahip olduğumuz tüm olanakları, müşterilerimizin hayatına daha fazla değer katmak için kullanıyoruz. Bugüne kadar birbirini takip eden yenilikçi tarife, ürün ve kampanyalarımızla müşterilerimizin birçok beklenti ve gereksinimine yanıt verdik. Köy Avantaj tarifesi de bu yöndeki gayretlerimizin bir sonucu. Yeni müşterilere özel  kampanyamız sayesinde, daha fazla Kırklarelili, kendilerine sunduğumuz fırsat ve avantajlarla tanışacak. Müşterilerimizden aldığımız güç ve cesaretle önümüzdeki dönemde avantajlı kampanyalarımızı sürdüreceğiz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here