Turizm Fakültesi öğrencilerinden 200 kilo Mavi Kapak desteği

15
Kırklareli Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencileri tarafından toplanan 200 kilogram Mavi Kapak Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesine teslim edildi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi Truzim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kaplan Uğurlu ve Yrd. Doç. Dr. Sibel Su Eröz ile birlikte Genç Turizmciler Kulübü Başkanı Asiye Demir, Meltem Güneş, Yalçın Kayıkçı ve Sezel Yalun ile birlikte 2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı’nda toplanan 200 kilogram Mavi Kapağı Türkiye Sakatlar Derneği Kırklareli Şubesine teslim etti. 
Kırklareli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kaplan Uğurlu yapılan bu Mavi Kapak Toplama Projesi’ne katkı verdiklerinden dolayı memnun olduklarını belirterek şunları söyledi;
“Kırklareli Üniversitesi Turizm Fakültesi olarak öğrencilerimiz ve öğretim görevlilerimiz ile birlikte sosyal sorumluluk projesi kapsamında fakültemizde mavi kapak toplama kampanyası başlattık. Projemize katılım düşündüğümüzden daha fazla oldu ilk önce projesi hazırlayan üniversitemiz öğretim görevlilerinden Yrd. Doç. Dr. Sibel Su Eröz’e ve kampanyamıza katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Mavi Kapak Toplama Kampanyası sürdüğü sürece elimizden geldiğince ihtiyacı olan kişilere yardım için kapak toplamaya devam edeceğiz” dedi. 
Türkiye Sakatlar Derneği Kırklareli Şube Başkanı Arif Uzunoğlu yapılan bu hassas davranışlardan ve düşünceden dolayı öğretim görevlilerine ve öğrencilere teşekkür etti. (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here