TSD Kırklareli Şubesi’nde 3 Nisan’da seçim var

8
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu’nu 3 Nisan 2011 Pazar günü yapacak.

HABER MERKEZİ
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu, 3. Olağan Genel Kurulları’nı 03 Nisan 2011 Pazar günü saat 11.00’de Dernek Binası’nda yapacaklarını söyleyerek şunları kaydetti:
“2006 yılında Kırklareli merkez ilçede faaliyete geçirdiğimiz Derneğimizin 03 Nisan 2011 Pazar günü 3. Olağan genel kurul Toplantısı’nı yapacağız. Derneğimiz kurulduğu günden bu yana özürlü vatandaşlarımızın her türlü sorunun çözümünde büyük gayretler sarfetmiştir.
2 yıldan bu yana yürüttüğüm Başkanlık görevimi yapılacak olan Genel Kurul’da bir başka arkadaşıma devredeceğim. Bu bir hizmet yarışı yeni seçilecek olan Yönetim Kurul arkadaşlarımın her zaman yanlarında olacağım.
Saat 11.00’de Dernek Binamızda yapılacak olan toplantı Başkanlık Divanı Seçimi ile başlayacak. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Faaliyet ve Denetleme Raporu okunacak.. Bu raporlar ayrı ayrı ibra edilecek. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları’nın Seçimi ile 3. Olağan genel kurul Toplantımız sona erecek.” (s)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here