Trap Yarışması 14 Haziran’da

0
* 14 Haziran’da Babaeski Avcılık ve Atıcılık İhtisas Derneği tarafından yapılacak olan “2. Geleneksel Trap Yarışması” Yerel, Misafir ve Profesyonel Kategorileri’nde yapılacak.
HABER MERKEZİ
Babaeski Avcılık ve Atıcılık İhtisas Derneği tarafından 14 Haziran 2015 Pazar günü “2. Geleneksel Trap Yarışması” düzenlenecek. Karamesutlu Köyü Çalılık Mevkii’nde saat 09.00’da başlayacak olan yarışma için kayıtlar 08.00’de yapılacak.
“2. Geleneksel Trap Yarışması” Yerel, Misafir ve Profesyonel Kategorileri’nde yapılacak. Yerel Kategorisi’nde 1’nciye Hatsan Av Tüfeği, 2’nciye Hatsan Av Tüfeği, 3’ncüye Cabelas Takım, 4’ncüye Hatsan Havalı Tüfek, 5’ciye Trap Yelek verilecek. Misafir Kategorisi’nde 1’nciye Hatsan Av Tüfeği, 2’nciye Hatsan Havalı Tüfek, 3’ncüye Hatsan Havalı Tüfek, 4’ncüye Trap Yelek, 5’nciye Trap Yelek verilecek. Profesyonel Kategorisi’nde 1’nciye 1 Koli Fişek, 2’nciye Trap Yelek, 3’ncüye 5 Kutu Fişek verilecek.
“2. Geleneksel Trap Yarışması”nın sonunda Merkez Döner ve As Enerji sponsorluğunda yapılacak olan çekilişte 2 adet Av Tüfeği verilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here