Trakya’nın Taşıyıcılar Kooperatif Başkanları dayanışma gecesindeydi

20
Babaeski İlçesi’nde, faaliyet gösteren S.S. 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Üyeleri, düzenledikleri dayanışma gecesinde bir araya geldilier

HABER MERKEZİ
Geçtiğimiz gün Genel Kurulunu tamamlayan, S.S. 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Üyeleri, Pazarcı Petrol Sponsorluğunda, Büyükmandıra Hasan Erdal Turistik Tesislerinde düzenlenen dayanışma gecesi yemeğinde bir araya geldiler.
Babaeskili iş adamı Hasan Pazarcı’nın katkılarıyla düzenlenen yemeğe katılım çok yoğundu.
Düzenlenen geceye, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Belediye Başkan Yardımcısı Fikri Karaca, Belediye Meclis Üyesi Elmas Biner, İl Genel Meclis Üyesi Şahin Arslan, Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Saim Kırcı, Trakya Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Birlik Başkanı Hüseyin Koçan, Babaeskispor Kulübü Başkanı İlker Dursun, Büyük Mandıra Minibüsçüler Kooperatif  Başkanı Özkan Akdağ, Pazarcı Petrol’ün sahibi genç iş adamı Hasan Pazarcı, Edirne, Havsa, Kırklareli, Tekirdağ, Malkara, Pınarhisar, Lüleburgaz, Hayrabolu, Sergen Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Yönetim Kurulu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.
Gece’de açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Buyur; “Seçimlerden sonra dostluklar devam etmeli, her şey seçim alanında kalmalı” dedi.
Buyur, daha sonra konuşmasında şunları söyledi;
“Bugünden itibaren bizler ekmeğimizin peşinde koşan ve her zaman yine birlik ve beraberlik içinde olan arkadaşlar olalım. Düş kırıklıkları, üzüntüler, acılar hemen hemen tüm kamyon şoförleri için geçerlidir. Onların en çok sevdikleri kamyonlarıdır. Bir şoför, kamyonuyla dertleşiyor; “Ne senin kahrın çekilir / Ne de senden vazgeçilir. İşte benim kamyoncu şoförüm böylede duygusaldır. Dayanışma gecemize gerek İlçe Merkezinden gerekse İlçe dışından katılarak bizleri onurlandıran tüm konuklarımıza bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmadıkları için Yönetim Kurulum adına çok teşekkür ediyorum.’’
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Buyur’un konuşmasının ardından,  Piyanist Şantör Orçun’un, güzel müziği ile felekten bir gece çalan S.S. 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Üyeleri, düzenledikleri dayanışma gecesinde yılın stresini sahnede oynayarak attılar.
Geceden ayrılarken kısa bir konuşma yapan Abdullah Hacı, Kamyoncu esnafının en cefakâr insanlardan oluştuğunu söylerken. Babaeski Belediye Başkanı olarak her zaman kamyoncu esnafını yanında olacağım deyince ayağa kalkan kamyoncu esnafı Başkan Hacı’yı alkışlarla uğurladılar.
Bütün Trakya Taşıyıcılar kooperatiflerinin Başkanlarının ve yöneticilerin katıldığı dayanışma yemeği daha sonra oyun havaları ile devam etti. (ö.b.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here