Trakya’nın dayanışma yemeğinde ev sahibi Kırklareli

4
Kırklareli Valiliği ve Kırklareli İl Genel Meclisi tarafından bugün saat 18.00’da Kırklareli Polis Tesisleri’nde “Trakya Dayanışma Yemeği” verilecek.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Behçet Şen verilecek yemek ile ilgili konuşarak; “Trakya’daki tüm İl Genel Meclisi Üyeleri’nin bir arada olacağı, 3 ilin valisi, 3 ilin İl Genel Meclisi Üyeleri’nin “Trakya Dayanışma Yemeği” adı altında 7 Aralık 2011 Çarşamba günü saat 18.00’da Kırklareli Polis Sosyal Tesisleri’nde bir yemek düzenlenecek” dedi.
Bu sebepten dolayı bu tarihte yapılacak olan meclisin 3. birleşimi saat 16.00’da yapılacak.
Şen, yemeğe tüm il genel meclisi üyelerini davet ederken; yemeği, Kırklareli Valiliği ve Kırklareli İl Genel Meclisi olarak vereceklerini kaydetti.
“Bu yemeği vermekteki amacımız 3 ilin İl Genel Meclis Üyeleri’nin birbirlerini yakından tanıyarak, kaynaşmalarını sağlamak. Trakya için neler yapılabiliri bir arada tartışmak. Bu yemekte farklı fikir ve görüşlerin ortaya çıkacağını düşünüyorum.” Diyen Başkan Şen;
Verilen yemek sonunda önümüzdeki ay hangi ilde toplanılacağının kararı alınacak. Her ay böyle yemeklerin yapılması planlanıyor.” şeklinde açıklama yaptı. (cs) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here