Tekirdağspor yeni sezon için kampa girdi

20
Tekirdağspor 2013-2014 sezonu hazırlıkları çerçevesinde 3. etap çalışması için Kocaeli Kartepe Green Park Otel’de kampa girdi.


HABER MERKEZİ
Tekirdağspor 2013-2014 sezonu hazırlıkları çerçevesinde 3. etap çalışması için Kocaeli Kartepe Green Park Otel’de kampa girdi.
Sabah saatlerinde Tekirdağspor Sosyal Tesisleri’nden İstanbul Seyahat Firması’nın kulüp için tahsis ettiği araçla yola çıkan 32 kişilik kafileyi Başkan Orhan Çebi uğurlarken, kafileye Yönetim Kurulu Üyesi Genel Sekreter İsmet Teberoğlu eşlik etti.
Öğle saatlerinde otele yerleşen takım saat 17.00’da Green Park Otel 1 no.lu Sedat Balkan Antrenman Sahası’nda ilk idmanını gerçekletirdi. Ergun Kantarcı nezaretinde yaklaşık bir saat on beş dakika süren çalışma tam sahada iki takımlı taktiksel oyunla başladı. Tam kadro gerçekleşen çalışma iki grup halinde sekize iki top kapma oyunun ardından streching hareketleriyle son buldu.  Kaleciler ikinci bölümde takımdan ayrı olarak Kaleci Antrenörü Kıvanç Bozkurt nezaretinde çalıştı.
* “Ana kadromuzu belirleyip, takıma biçim vereceğiz”
Tekirdağspor Teknik Direktörü Ergun Kantarcı yaptığı açıklamada çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Ergun Kantarcı yaptığı açıklamada: “1. etap hazırlıkları, yaptığımız transferleri gözlemleme adına oldukça verimli geçti. Burada yaptığımız gözlemler neticesinde  eksik mevkilerimizi belirleyip ona uygun transferler yaptık” dedi
Yaklaşık bir hafta süren 2. etap dönemiyle ilgili de konuşan Teknik Direktörümüz Ergun Kantarcı: ” Bir hafta süren 2. etap çalışmalarımızda sporcularımıza teknik ve taktiksel anlamda gerekli olan yüklemeleri yaptık. Kamp döneminde de oynayacağımız hazırlık maçlarıyla ana kadromuzu belirleyip takımımızın sezon öncesi son biçimini vereceğiz” dedi. (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.