TEK İlköğretim Okulu Kız Hentbol Takımı Grup Maçları’na hazırlanıyor

13
Lüleburgaz TEK İlköğretim Okulu Yıldız Kız Hentbol Takımı, 22–27 Şubat 2010 tarihleri arasında Bursa’da yapılacak olan grup maçlarına, Beden Eğitimi Öğretmenleri Mükremin Kaya’nın gözetiminde iddialı bir şekilde hazırlanıyor.


LÜLEBURGAZ

Serin Sarıçiçek, Pelin Sarıçiçek, Sümeyye  Nur Şahin, Melis Şenol, Arzu Büyük, Tuğba Özer, Aycan Gencay, Gizem Çetin,  Serçin Pamuk, Aleyna Güven, Yeşim Başol, Gökçe Zeyrek, Müezzinoğlu, İlayda Özesen ve Büşra Çetin’den kurulu TEK İlköğretim Okulu yıldız kız hentbol takımı çalışmalarını beden eğitimi öğretmeni Mükremin Kaya’nın gözetiminde Merkez İlköğretim Okulu’nun Kapalı Spor Salonu’nda sıkı bir şekilde sürdürüyor.
TEK İlköğretim Okulu’nun beden eğitimi öğretmeni Mükremin Kaya;  “22–27 Şubat 2010 tarihleri arasında Bursa’da yapılacak olan yıldız kızlar hentbol grup maçlarının hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyoruz. İl şampiyonasında gösterdiğimiz başarıyı grup maçlarında da tekrarlayabilmek için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Yapılan çalışmalarda sporcularım çok hırslı ve azimli gözüküyorlar. Sporcularımın bu hırslı çalışmaları bana grup maçları için büyük ümit veriyor. Grup maçlarında ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi. (gk)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here