Söpçeler Ailesi’nden şükür Mevlid-i Şerifi

12
Kırklareli’nin Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra Beldesi Kanarya Camii’nde Abdullah Söpçeler’in ailesi 28 Mart 2013 Perşembe günü öğle namazına müteakiben Mevlid-i Şerif okuttu.
HABER MERKEZİ
Söpçeler Ailesinin Büyükmandıra Beldesi Kanarya Camii’nde okuttuğu Mevlid-i Şerif’e; Babaeski İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, CHP Babaeski İlçe Başkanı Ozan Yetkin Hazar, CHP Babaeski İlçe Sekreteri Fikri Karaca, CHP Babaeski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Reşat Ermiş, Büyükmandıra Belediye Başkanı M. Şükrü Çölgeçen ve çok sayıda Büyükmandıralı vatandaş katıldı.
Büyükmandıra Kanarya Camiindeki Mevlid-i Şerife katılan tüm vatandaşlar Söpçeler Ailesi’ne ve Abdullah Söpçeler’e geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Abdullah Söpçeler ve ailesi Mevlid-i Şerife katılan tüm katılımcıları cami bahçesinde hoş geldin dilekleriyle tek tek karşıladılar. Söpçeler Ailesi’nin ve minik kızlarının mutlulukları gözlerindeki sevinç ışıklarından okunuyordu.
Büyükmandıra Beldesi Kanarya Camii’nde okunan Mevlid-i Şerif ve duaların sonunda tüm katılımcılara pilav ve ayran ikram edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here