“Siyasi gündemi biz belirliyoruz”

8
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Seçim Bürosu’nu açtı
* Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı Harun Kayacı, ilk defa AKP’ni  bu seçimde gündemi belirleyemediğini, kendilerinin Türkiye’nin siyasi gündemini belirleyen parti olduklarını söyledi.
HABER MERKEZİ 
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kırklareli Seçim Bürosu açıldı. BTP Genel Başka Yardımcısı Harun Kayacı, BTP Kırklareli Müfettişi Önder Havuzlu, BTP Kırklareli Kadın Kolları Müfettişi Asude Havuzlu, BTP Kırklareli 1. Sıra Milletvekili Adayı Halit Elifbaş ve partililerin katılımı ile BTP’nin Kırklareli’deki Seçim Bürosu Namazgah Caddesi üzerinde açıldı.
* Kayacı ; “Türkiye’nin siyasi gündemini biz belirledik” 
BTP’nin Seçim Bürosu açılışında bir konuşma yapan BTP Genel Başkan Yardımcısı Harun Kayacı, Seçim Bürosu Kırklareli ve partileri içi “hayırlı olsun” dedi. BTP’nin Kırklareli 1. Sıra Milletvekili adayı Halit Elifbaş’ın çalışkan biri olduğunu ve seçildiği takdirde Kırklareli’ye çok iyi hizmetler yapacağına inan inandığını söyleyen Kayacı konuşmasının devamında şunları kaydetti;
“İlk defa AKP bu seçimde gündemi kendisi belirleyemedi. Recep Tayyip Erdoğan’da yardım etmesine rağmen. CHP maalesef bir mağduriyet yaratamadı ve bugün Türkiye’nin siyasi gündemini belirleyemedi. Kim belirledi derseniz net bir şey söyleyeceğim, Türkiye’nin siyası gündemini Bağımsız Türkiye Partisi belirledi.”
Kayacı BTP’nin tek başına iktidara geldiği zaman asgari ücretin 5 bin TL olacağını bir kez daha yenilerken, ev hanımlarına bin 500 TL maaş bağlanacağını ifade etti. 
*Havuzlu; “Annelere en güzel hediyeyi biz veriyoruz.” 
BTP Kırklareli Kadın Kolları Müfettişi Asude Havuzlu, Seçim Bürosu açılışında yaptığı konuşma öncesi ile olarak tüm annelerin “Anneler Günü”nü kutladı. Havuzlu; “Annelere en büyük hediyeyi bin 500 TL. Ev Hanımı Maaşı projesiyle Genel Başkanımız vermiştir. Ben annelerinde bu anlamda kendilerine sahip çıkacağına inanıyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.  
* Elifbaş; “Hakkına sahip çık” 
Seçim bürosu açılışında son olarak Kırklareli 1. Sıra Milletvekili Adayı Halit Elifbaş bir konuşma yaptı. Elifbaş yaptığı konuşmada şunları kaydetti; “Biz bu sene seçimlere Bağımsız Türkiye Partisi’ne oy ve hakkına sahip çık sloganı ile yola çıktık. Çünkü bunlar bu milletin hakkı. Biz başkasının olan şeyi başkasına vermiyoruz milletin olan hakkı millete veriyoruz. Kırklareli halkını 7 Haziranda geleceklerine sahip çıkmak istiyorsalar Bağımsız Türkiye Partisi’ne oy vermesi gerektiğini düşünüyorum.” (Kadir Sinici-Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.